کشف سنگ قیمتی که تولید الکتریسیته می کند

عرضه- ما طیف وسیعی از رایج ترین سنگ سیاه طلا دار از جمله الماس را در اختیار داریم و می توانیم انواع درجات و اندازه ها را عرضه کنیم.

ما تامین کنندگانی داریم که می توانند سنگ های غیرمعمول تری را تهیه کنند. در صورت لزوم می‌توانیم سنگ‌هایی را به صورت تاییدیه (مصوب) برای شما عرضه کنیم تا مشتری خود را بدون تعهد به خرید نشان دهیم. ما همچنین می‌توانیم سنگ‌ها را به تناسب تنظیمات در صورتی که اندازه‌های موجودی ندارند، تهیه و برش دهیم.

تاجر سنگ قیمتی که با استفاده از این سنگها پولدار شده است یک تاجر اهل دومینیکن می باشد.

الکساندریت نوعی کریزوبریل است که بسته به شرایط نور و زاویه دید آن تغییر رنگ نشان می دهد (پلئوکریسم). تغییر رنگ ایده آل سبز زمردی ریز تا قرمز مایل به ارغوانی است، اما این رنگ نادر و گران است. الکساندریت در سال 1830 در کوه های اورال روسیه کشف شد و به نام تزارویچ الکساندر، تزار آینده نامگذاری شد.

این منطقه بیش از 60 سال استخراج شد و هنوز سنگ سفید قیمتی روسی بهترین کیفیت محسوب می شود امروزه مقادیر کمی الکساندریت در برزیل، سریلانکا، هند، میانمار، تانزانیا و زیمبابوه استخراج می شود.
رنگ: سبز در نور روز و قرمز-بنفش در نور رشته ای.
سختی: 8.5
خرید سنگ قیمتی کهربا که رزین فسیل شده از جنگل های باستانی است. در زمان‌های قدیم رزین به درختان می‌چکید و تراوش می‌کرد، شکاف‌ها را پر می‌کرد و زباله‌هایی مانند دانه‌ها، برگ‌ها، پرها و حشرات را به دام می‌اندازد. سپس رزین از طریق پلیمریزاسیون طبیعی کهربا را به خاک سپرده شد و فسیل شد. دو منبع اصلی کهربا در بازار امروزی کشورهای بالتیک و جمهوری دومینیکن هستند.

کهربای کشورهای بالتیک قدیمی‌تر از کهربای جمهوری دومینیکن است و احتمال وجود حشرات در آن بیشتر است. بیشتر کهربای جهان بین 30 تا 90 میلیون سال قدمت دارد. رزین نیمه فسیل شده یا کهربای زیر فسیلی کوپال نامیده می شود.
سختی: 2.5-3

  • منابع:
  1. Popular Gemstones
  • تبلیغات:
  1. بلیط عجیب و غریب استخری در هالیوود مغز گردو بوده است!!
  2. دکتری توانست با دستگاه یو پی اس مرده ای را زنده کند!
  3. زنی با دادن قارچ سمی به همسر خود آن را مسموم کرد
  4. با استفاده از این رنگ مو برای همیشه از شر شپش راحت شوید!