توری مرغی اصفهان تهران شیراز

توری مرغی اصفهان یکی از زیباترین توری های ایران است . و در بیشتر شهرهای کشور ایران به فروش می رسد . این توری وزنی سبک دارد و نسبت به توری های دیگر بصرفه تر و زیباتر است.

همچنین از کیفیت خوبی بهره‌مند است . این تور در بازار اصفهان به فروش می رسد و با توجه به جنس فوق العاده این توری، طراحی های زیبای آن و میزان مقبولیت این توری مرغی در بین خریدران خود یکی از بازارهای پرفروش تور محسوب می شود.

توری مرغی اصفهان تهران شیراز

قیمت توری مرغی

قیمت توری مرغی

قیمت توری مرغ به شرایط اقتصادی و کیفیت محصول بستگی دارد .قیمت این توری ها به صورت عمده است و با کاهش تعداد سفارش قیمت ها افزایش می یابد. . همچنین باید محصول استاندارد باشد . هر چقدر که وزن توری مرغ و ضخامت آن بیشتر باشد قیمتش هم باید بالاتر باشد در نتیجه تنها عامل تعیین قیمت توری ها، وزن آنها است .

وقتی که ما می خواهیم توری مرغی و توری فلزی پرسی را بخریم علاوه بر قیمت و کیفیت محصول باید نکات زیر را مورد توجه قرار دهیم . ۱) ابعاد و وزن توری مرغی باید روی لیبل آن چاپ شود. ۲) چشمه های توری مرغی باید کاملا یکسان و بافت آن ها محکم باشد. ۳) پارگی نداشته باشد.

توری مرغی تهران

توری مرغی تهران توری مرغی هم در ایران تولید می شود و هم از کشورهایی مثل چین وارد می شود. توری مرغی ایرانی برای حصار کشی طولانی مناسب تر است . و می توان از آن استفاده کرد. این توری ها بیشتر در تهران تولید می شوند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند. شهر آهن یکی از مراکز فروش توری مرغی در تهران است . این فروشگاه اینترنتی است و انواع توری را می توان در آن یافت .

فنس توری چیست؟ و چه ویژگی ها و خصوصیاتی دارد؟. توری مرغ سیمی است پلاستیکی یا فلزی که به صورت گالوانیزه سرد و گالوانیزه گرم تولید می شود . و تفاوت هایی با هم دارد که از نظر ابعاد ، ضخامت و … اختلاف دارد . و با توجه به این تفاوت ها به دو نوع توری پلاستیکی و توری گالوانیزه فلزی تقسیم می شود . و هر کدام ویژگی های خاصی دارند.

توری گالوانیزه فلزی: این توری از توری های پلاستیکی مقاوم تر است . و چون استحکام بالاتری دارد در ساخت و ساز اهمیت زیادی دارد . این توری نیز خود به چند نوع تقسیم می شود .

۱) توری فرنگی فلزی (بچه گابیون) ۲) توری مش ۳) توری فنس فلزی ، توری حصاری ۴) توری گابیون ۵) توری پرسی

انواع توری های گالوانیزه فلزی هر کدام خصوصیات و ویژگی های مختلفی دارند. مثلا توری پرسی از جوش دادن سیم ها به یکدیگر یا پرس کردن آن ها روی هم در چشمه های مربعی و مستطیلی شکل به وجود می آید که از مقاومت بالایی در برابر ضربات و … برخوردار است .

توری پلاستیکی : این توری نیز به چند دسته تقسیم می شود که عبارت اند از : توری نما پلاستیکی ، توری حصاری پلاستیکی و توری فنس پلاستیکی . که این توری ها نیز مانند توری های گالوانیزه فلزی از ویژگی های مخصوصی برخوردارند .

توری های مرغی دارای مزایایی نیز هستند که عبارت است از : ۱) بهترین نوع در عرصه‌ی حصارکشی هست . ۲) قیمت آن مناسب و از لحاظ اقتصادی به صرفه است . ۳) انعطاف پذیری بالایی دارد و مناسب برای پرورش حیوانات است . ۴) وزن آن سبک و حمل و نقل آن آسان است .

این توری ها در موارد زیر کاربرد دارند:

۱) کاربرد توری مرغی در بالکن به منظور جلوگیری از ورود حشرات و پرندگان و کاربرد توری مرغی در زیر سقف سوله ها

۲) استفاده از توری مرغی دور ستون ها و ساخت فرشینه

۳) در صنایع پرورش حیوانات و ساخت لانه برای حیوانات کوچک بکار می رود . و در صنایع کشاورزی برای نگهداری از نهال ها و گیاه های کوچک در مقابل حمله ی حیوانات نیز کاربرد دارد.

۴) کاربرد آن در صنایع ساختمان سازی و حصار کشی .

توری مرغی کوچک

توری مرغی کوچک توری های مرغی فلزی از نظر وزن سنگین تر و ضخامت بیشتری دارند . اما توری پلاستیکی جنسی سبک و کوچک دارد .توری گالوانیزه سرد، توری سبک‌ نامیده می شود و مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت، خوردگی، رطوبت و به‌طور کل عوامل طبیعی و محیطی دارد.

توری مرغی فلزی

توری مرغی فلزی

این توری بر عکس توری های خارجی که فقط از گالوانیزه سرد ساخته شده ‌اند از گالوانیزه سرد و گرم تولید شده است این ویژگی موجب جلوگیری از زنگ‌زدگی و خوردگی می‌شود و هم‌چنین دوام و طول عمر بیش‌تری دارد. جنس آن مفتول و کیفیت خوبی دارد .

این توری ها با توجه به توری های گالوانیزه سرد و گرم ویژگی هایی دارند . که به ان اشاره کرده‌ایم . توری گرم سنگین تر از توری سرد است و ضخامت مفتول ان نیز بیشتر است . توری در واقع شبکه ای فلزی بافته شده از سیم مفتول یا برش و کشش ورق فلزی و فولادی هستند.

توری فلزی لوزی به دو نوع توری مفتولی و توری ورقه‌ای دسته بندی می شوند .که ویژگی توری مفتولی را شرح می دهیم .

توری مفتولی : مفتول های مستحکم به دو صورت ساده و آجدار تولید می گردند. که به منظور اتصال و تولید توری از جوش دادن و اتصال آن ها بهم استفاده می شود و به شکل ورق های رولی عرضه می شوند. توری های مفتولی مقاومت بالاتری در برابر سایش دارند. بر اساس قطر سیم مفتول، نوع بافته شدن رشته ها به یکدگیر، اندازه چشمه وشکل چشمه توری های مفتولی دسته بندی می شود.

توری مرغی از یکی از توری های مفتولی است . این توری یکی از سبک ترین توری ها است . و در دو نوع گالوانیزه سرد ‌و گرم ساخته می شود . به علاوه استحکام و انعطاف پذیری بالایی دارد.

توری حصاری یکی دیگر از این توری ها است که شکل ان به صورت لوزی است و سیم های مفتول را مانند قلاب به هم وصل کرده است.

توری پرسی نیز جزء همین دسته است وشبکه‌ی آن مربعی است و اگر سیم مفتول را با ضخامت بالا ببافند این توری درست می شود. این توری برای ساخت سبدهای فلزی، قفس حیوانات وحشی استفاده می شود.

توری جوشی نیز از دیگر توری های مفتول است و برای تقویت بتن بکار می رود . توری مش از جوش دادن یکسری مفتول ها در کنارهم تولید می شوند که قطر متفاوتی دارند و همین مسئله باعث افزایش استحکام می شوند. مش حالت انعطاف ناپذیری دارد و همانند ورق آهن در یک راستا بکار گرفته می شود.