سفر کشمش به کشور های اروپایی

مصرف کنندگان بریتانیایی تشویق می شوند تا سلامت خود را با گنجاندن کشمش بیشتر در رژیم غذایی خود به عنوان بخشی از کمپین صنعتی آفریقای جنوبی بهبود بخشند.

کشمش در دست

Trade body Raisins SA به دنبال انتشار اخبار در مورد سلامتی و سایر فواید، و همچنین اصلاح باورهای غلط در مورد کشمش و سلامت دندان است.

قیمت خرید کشمش طلایی یک نیروگاه طبیعی برای سلامتی است و سرشار از مواد مغذی از جمله فیبر، آهن، کلسیم و آنتی اکسیدان‌ها است.

این واقعیت که بیشتر آب از میوه‌های خشک استخراج می‌شود به این معنی است که مواد مغذی آن‌ها متمرکز است و یک مزیت بیشتر از این واقعیت ناشی می‌شود که فقط یک سهم 30 گرمی در مقایسه با 80 گرم میوه تازه، یکی از 5 گرم در روز شما محسوب می‌شود.

این در حالی است که مطالعات بهداشتی توصیه می‌کنند که از شیرینی‌ها و بیسکویت‌ها به مصرف بیشتر میوه‌های خشک و تازه، با کشمش راه‌های فراوانی برای گنجاندن در رژیم‌های غذایی ارائه شود.

Raisins SA خاطرنشان کرد: تصور عمومی که کشمش باید فقط هنگام غذا خورده شود، با تحقیقات اخیر که نشان می‌دهد میوه‌های خشک بیشتر از میوه‌ها و سبزیجات تازه برای سلامت دندان‌ها مضر نیستند، مورد تردید قرار گرفته است.

مطالعات بیشتر این واقعیت را نشان می دهد که مصرف کنندگان کشمش در واقع مصرف قند کمتری دارند زیرا میوه خشک جایگزین سایر میان وعده های شیرین و قندهای اضافه شده در رژیم غذایی آنها می شود.

کمپین Raisins SA در بریتانیا هم مزایای محصول آفریقای جنوبی و هم اعتبار کشمش را به طور کلی ترویج می کند.

این نشان می‌دهد که چگونه قیمت خرید و فروش کشمش پلویی عمده با روند فعلی رژیم‌های غذایی مبتنی بر گیاه به‌عنوان جایگزینی برای گوشت سازگار است، و همچنین بر تلاش‌های پایدار تولیدکنندگان در مزرعه تأکید می‌کند.

این فشار تبلیغاتی شامل محتوای ارگانیک و تبلیغات در کانال‌های رسانه‌های اجتماعی است، با هدف الهام بخشیدن به مصرف‌کنندگان برای گنجاندن کشمش آفریقای جنوبی در رژیم غذایی خود از طریق تصاویر زیبا و دستور العمل‌های خوشمزه.

این ابتکار در زمان افزایش تولید کشمش در آفریقای جنوبی صورت می گیرد. محصول سال 2022 حدود 67000 تن تخمین زده می شود که از 59000 تن در زمان شروع کمپین افزایش یافته است.

Ferdie Botha، مدیر اجرایی Raisins SA، گفت: ما امیدواریم الهام بخش مصرف کنندگان بریتانیایی باشیم تا کشمش را به عنوان یک محصول خوشمزه و سالم ببینند که به راحتی در رژیم غذایی آنها گنجانده می شود.

وی افزود: در طول سال‌ها سوءتفاهم‌های زیادی در مورد کشمش و محتوای قند آن وجود داشته است، اما ما می‌خواهیم به مصرف‌کنندگان از فواید سلامتی گسترده و مثبت خوردن این محصولات خوشمزه اطمینان دهیم.

  • منابع:
    1. South Africa highlights raisin health benefits
  • تبلیغات:
  1. گربه ای که علاقه ی زیادی به خوردن عرق یونجه دارد
  2. آیا می دانستید قارچ باعث بند آمدن خون دماغ می شود؟
  3. جاروبرقی متفاوتی که به گونه ای دیگر کار می کند!!!
  4. با جرثقیل خانگی ماهیانه صد میلیون تومان درآمد کسب کنید!